Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Терещук Григорій Васильович

БІОГРАФІЯ

Народився 1954 році на Тернопільщині. У 1976 році закінчив Тернопільський педінститут, отримав кваліфікацію вчителя загальнотехнічних дисциплін і фізики. Працював вчителем фізики, астрономії, трудового навчання у м. Скалаті і м. Тернополя.
З 1978 року в Тернопільському педінституті.
У листопаді 1980 року вступив до аспірантури НДІ трудового навчання і профорієнтації АПН СРСР (м. Москва). Аспірантуру закінчив у 1983 році з захистом кандидатської дисертації на спеціалізованій раді.
У листопаді 1990 року поступив у докторантуру НДІ трудової підготовки і профорієнтації АПН СРСР.
У листопаді 1993 року закінчив докторантуру із захистом докторської дисертації, пройшов переатестацію ВАК України, доктор педагогічних наук за спеціальністю "Теорія та методика трудового навчання". Тема докторської дисертації: "Дидактичні основи індивідуалізації трудового навчання учнів загальноосвітніх шкіл". З 1994 року – завідувач кафедри основ педагогічної майстерності Тернопільського педагогічного інституту, а з вересня 1995 року проректор з наукової роботи і водночас професор, завідувач цієї кафедри, з 1998 року – завідувач кафедри трудового навчання. Голова науково-технічної ради Тернопільського педагогічного університету.
Член експертної ради ВАК України, член редакційної колегії Всеукраїнського журналу “Трудова підготовка в закладах освіти” та інших видань, головний редактор фахового видання “Наукові записки Тернопільського педуніверситету. Серія: педагогіка”.
За його керівництвом захищено 1 докторську та 4 кандидатські дисертації.
Коло наукових інтересів: індивідуалізація трудового і професійного навчання, трудове виховання, професійна педагогіка і професійно-технічна освіта.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»